אולמות אירועים

אולמות אירועים

אם אתם מחפשים אולמות אירועים מיוחדים, אולמות אירועים מפוארים במיוחד כפי שלא ראיתם מעולם, ישנו אולם אירועים אחד שתוכלו לפנות אליו – מתחם האירועים היוקרתי דופלקס בהרצליה פיתוח. המתחם, אשר מעוצב באופן יוקרתי ומרשים, ניצב אל מול חופיה הקסומים של הרצליה פיתוח ומעניק לכל אחד להפיק את האירוע המושלם עבורו, אירוע שעליו חלם במשך זמן רב. לכן, אין זה פלא כי כיום מתחם האירועים דופלקס זוכה לחשיפה גדולה, המלצות רבות וכתבות בכל העיתונים הנחשבים ביותר בישראל.

חוויה קולינרית איכותית

מלבד העיצוב המרשים, האווירה המיוחדת ותחושת הפרטיות והחמימות שמעניק מתחם האירועים דופלקס, במקום תוכלו לחוות חוויה קולינרית איכותית בצורה הטובה ביותר. על הצד הקולינרי במתחם האירועים דופלקס מפקד השף שחר מאור אחד מבין השפים המוערכים ביותר בישראל. כל אחד אשר מזמין אירוע בתחם האירועים דופלקס זוכה לפגישה אישית עם השף אשר מדריך אותו ויחד איתו בונה את התפריט המושלם לאירו, התפריט אשר מתחשב בכל הצרכים של האורחים וכך מעניק להם חוויה קולינרית שלא ישכחו למשך זמן רב.

שני מתחמי אירועים במקום אחד.

מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אשר מחולק לשני מתחמים שונים – מתחם רוף בר אשר מעוצב בצורה פתוחה וקלילה ומעניק אפשרות לחגוג בו אירועים בעלי אופי קליל יותר ומתחם דינר רום אשר מעוצב בצורה הרבה יותר אלגנטית ומהווה את המתחם המרכזי של דופלקס. כמובן, בשני המתחמים הקפידו מנהלי המקום על עיצוב ברמה גבוהה, הענקת תחושה ביתית וחמימה ושמירה מלאה על הפרטיות של האורחים. וכך, מצליח מתחם האירועים דופלקס למשוך אליו לקוחות רבים ולגרום לכל אורח במקום להלל ולשבח את האירוע בו היה ולא לשכוח אותו למשך זמן רב. גם קייטרינג לאירועים יכול לשפר את מצב הרוח של האורחים במתחם.

לאירועים פרטיים ואירועים עסקיים

במתחם האירועים דופלקס ניתן למצוא שירות המתאים גם לאירועים עסקיים וגם לאירועים פרטיים. לכן, בין אם אתם מחפשים אולמות אירועים בהרצליה פיתוח עבור אירועים עסקיים כמו השקות, כנסים, ימי עיון וכדומה ובין אם אתם מחפשים אולמות אירועים במרכז לאירועים פרטיים כמו ימי הולדת, בריתות, בר \ בת מצווה ועוד, מתחם האירועים דופלקס הוא המקום אליו יש לפנות.

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select