כמה טיפים בשביל להפיק אירוע מושלם

כמה טיפים בשביל להפיק אירוע מושלם

רבים מאיתנו אשר נוהגים לערוך מידי פעם אירוע עסקי או משפחתי נתקלים לא פעם באותם לבטים ושאלות אשר תמיד עולות על פני השטח וגורמות לנו לאי חת ושביעות רצון.
כל אירוע בין אם זאת חתונה, חינה, אירועים בשרון או בר מצווה של הבן הבכור ראוי להתייחסות שלו ואף לא אחד מאיתנו רוצה להיכשל ברגע האמת-האירוע חייב להיות מושלם, מוקפד לפרי פרטים ועל הכול צריך לחשוב ולתכנן בצורה ובדרך הטובה ביותר.
דרך טובה להתמודד עם מכשולים שעלולים לצוץ בדרך היא פשוט לעלות על כתב מהן סקיצה או בריף ובו נעלה באופן מסודר ושחור על גבי לבן את הדגשים לאירוע ומה בעצם אנו רוצים שיהיה בו.
כל אחד מאותם דגשים נרחיב בקצרה ונפרט כך שלא נשכח שום פרט.
כמה טיפים ודגשים לדוגמה:
בחירת מיקום-חשוב מאוד לבחור מיקום נוח לקהל היעד שאנו מזמינים למשל:אירוע עסקי או מצגת חגיגית לעובדי החברה נערוך במקום אשר מיועד לאירועים מסוגים כאלו ואף ערך כאלו בעבר, תפריט או קייטרינג שמיועד לאירוע מסוג זה ונגישות רבה.
כאשר אנו עורכים אירוע חברתי לדוגמה חתונה או בריתה ישנם אירועים אשר מיקומם נקבע על פי המוזמנים שברובם למשל מגיע מאזור השרון ולכן מקום לאירועים בשרון יתאים ויהיה נגיש יותר.
מחירי עלות-עלינו לדעת מה התקציב שאנו יכולים ורוצים להוציא לאותו אירוע-לדוגמה למסיבת חינה בדרך כלל אנו מזמינים את הקרובים ביותר, פחות אורחים, קייטרינג שונה מהחתונה עצמה.
ספקים לאירוע-כמו בכל אירוע שאנו מפיקים צריך לחשוב עוד בהתחלה לאלו ספקי שרות אנו צריכים ומה יתאים-קייטרינג, צלם אירועים, מוזיקה ובר אלכוהול-כל אלו הם חלק מספקי השרות שאת רובם נשכיר לאותו אירוע ולכן חשוב לבחור את האמינים והטובים בתחומם.
לוחות זמנים-חשוב לעלות בכתב את הכול ולוודא שכל ספק ונותן שרות מבין את תפקידו, מי וללא כל עיקוב מיותר מצידו בזמן אמת שהרי כל האירוע תלוי בכך.
סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select