מקום לאירוע יוקרתי

מקום לאירוע יוקרתי

במידה ואתם מחפשים מקום לאירוע יוקרתי בו תוכלו ליהנות מכל העולמות ולהרשים את האורחים שלכם בצורה הטובה ביותר, מתחם האירועים דופלקס הוא המקום אליו אתם צריכים לפנות. במתחם האירועים דופלקס תוכלו למצוא את המקום המתאים ביותר עבור אירועים יוקרתיים, מקום אשר לא ניתן למצוא דומה לו בכל רחבי הארץ, מקום אשר כל המבקרים בו מתרשמים מאוד ויוצאים עם המלצות רבות.

עיצוב ואבזור ברמה הגבוהה ביותר

כיאה להגדרתו של דופלקס כמתחם אירועים לאירועים יוקרתיים, הוא מעוצב ומאובזר בכל הדרוש על מנת שיוכלו לחגוג בו אירועים שכאלו. על עיצוב המתחם עמלו טובי המעצבים אשר ייבאו פריטים רבים מחו"ל וכך יצרו עיצוב נדיר וייחודי מאוד. מלבד זאת, במתחם ניתן למצוא את כל הציוד הדרוש לאירועים יוקרתיים, ציוד משוכלל ומתקדם כמו מסכי תצוגה, מערכות הגברה ועוד, ציוד אשר מעלה כל אירוע כמה דרגות מעלה.

חוויה קולינרית איכותית

על האוכל המוגש במתחם האירועים דופלקס אמון השף המוערך שחר מאור. את התפריט הוא מרכיב יחד עם בעלי האירוע מראש וכך מגיש לאורחים את המנות הטובות ביותר והמתאימות ביותר עבורם. כל הצוות הקולינרי במתחם האירועים דופלקס הינו צוות בעל הכשרה מתאימה ובעל ניסיון רב כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהאורחים שלכם יחוו חוויה קולינרית איכותית ויוכלו ליהנות מאירוע אותו לא ישכחו למשך זמן רב.

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select